[zamknij komunikat]

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zabiegów diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych; prowadzenia rehabilitacji leczniczej; stomatologii, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, badań diagnostycznych wykonywanych ambulatoryjnie takich jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, gastroskopia, kolonoskopia, USG oraz badań profilaktycznych i przeprowadzania szczepień.

Wszystkich Pacjentów umówionych w najbliższych dniach na wizyty prosimy o niestawianie się osobiście w naszej placówce. Pacjentów, którym pomoc w ww. zakresach będzie niezbędna, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, gdzie udzielona zostanie porada i ewentualnie wyznaczony będzie termin wizyty. Jednocześnie informujemy o możliwości otrzymania TELEPORADY, a także wystawienia e-zwolnienia i e-recepty.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji oraz zachowania wszelkich zalecanych środków ostrożności. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco w komunikatach na FB i naszej stronie internetowej.


[zamknij komunikat]

Start » Oddział w Kościanie » Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie

GABINET CHIRURGICZNY

dr n. med. Paweł Baranowski

specjalista chirurgii ogólnej

ŚRODY  10:00-12:00 lub 15:00-18:00

konsultacje z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej, kwalifikacje do zabiegów operacyjnych wykonywanych metodą laparoskopową i klasyczną (tarczycy, przepuklin, chorób dróg żółciowych, w tym usunięcia pęchęrzyka żółciowego, chorób nowotworowych przewodu pokarmowego - rak żołądka, rak jelita grubego), drobne zabiegi chirurgiczne (usuwanie znamion, włókniaków, tłuszczaków), usg jamy brzusznej i usg doppler kończyn dolnych (kwalifikacje do operacji żylaków kończyn dolnych metodą EVLT - laserową), skleroterapia (ostrzykiwanie) żylaków kończyn dolnych, biopsje pod kontrolą USG, pobieranie wycinków do badań histopatologicznych

GABINET KARDIOLOGICZNY

dr n. med.  Robert Skalik
specjalista kardiolog
specjalista chorób wewnętrznych

ŚRODY OD GODZ. 13:00

21-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu sercowo-naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem echokardiografii (10-letnie doświadczenie zdobyte w Klinice Chirurgii Serca Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz na stażach zagranicznych – Holandia, Włochy). Od 1998 roku pracownik Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (od 2001 roku adiunkt, od 2019 roku starszy wykładowca - Wydział Lekarski, Wydział Nauk o Zdrowiu).

Konsultacje z dziedziny kardiologii, diagnostyka i leczenie schorzeń układu sercowo-naczyniowego (choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, wrodzone i nabyte wady serca), wstępna kwalifikacja do zabiegów kardiologicznych (zabieg angioplastyki wieńcowej, zabiegi kardiochirurgiczne) oraz pozawałowej rehabilitacji kardiologicznej, kwalifikacja kardiologiczna do zabiegów chirurgicznych, ocena ryzyka kardiologicznego uprawiania sportu.
Badania diagnostyczne: echo serca (usg serca) przezklatkowe oraz przezprzełykowe, holter ekg, holter ciśnieniowy, elektrokardiografia (EKG), badania wysiłkowe (próba wysiłkowa ekg, spiroergometria).

GABINET ORTOPEDYCZNY

lek. med. Bartłomiej Molisak

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

PONIEDZIAŁKI OD. GODZ. 15:30

leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, leczenie urazów, medycyna sportowa; kwalifikacje do zabiegów operacyjnych w obrębie kończyny dolnej; leczenie zachowawcze chorób z dziedziny ortopedii dziecięcej; badanie usg bioderek u niemowląt

Zabiegi operacyjne w LCM Ventriculus w Lesznie: zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stawu kolanowego i skokowego; osteotomie i inne zabiegi korekcyjne w zmianach zwyrodnieniowych stawów kończyny dolnej

GABINET ALERGOLOGICZNY

lek. med. Michał Rogacki

w trakcie specjalizacji z alergologii

PONIEDZIAŁKI OD GODZ. 15:00

konsultacje i diagnostyka alergologiczna

testy, spirometria, odczulaniefinansowanie

  • Koronawirus
  • Lanoratorium
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie