Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 16.09.2020

Serdecznie zapraszamy na wykonanie badań profilaktycznych umożliwiających wczesne wykrycie raka jelita grubego, który to nowotwór według danych pochodzących z czasopisma „Problemy Higieny i Epidemiologii” jest drugim pod względem śmiertelnoś »

# Nowe zdjęcie: 10.09.2020

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz na pełen etat technika sterylizacji medycznej lub osobę posiadającą uprawienia do pracy w centralnej sterylizatorni (szkolenie w ramach kursu »

# Nowe zdjęcie: 2.09.2020

Drodzy Pacjenci, przypominamy o utrzymującym się wysokim stężeniu zarodników grzybów mikroskopowych z rodzaju Alternaria i Cladosporium. W powietrzu rejestrowane są również pyłki chwastów. Jeżeli dokucza Wam katar, wodnista wydzielina z nosa, »

# Nowe zdjęcie: 12.08.2020

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz na pełen etat pielęgniarkę podstawowej opieki zdrowotnej (pielęgniarstwo rodzinne lub środowiskowe), uprawnioną do prowadzenia aktywnej list »

# Nowe zdjęcie: 4.08.2020

Zatrudnimy pracowników porządkowych na parking przy Leszczyńskim Centrum Medycznym VENTRICULUS. Oczekiwania wobec kandydatów: kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu konktaktów, dyspozycyjność. Oferty prosimy składać w sekretariacie LCM Vent »

# Nowe zdjęcie: 9.07.2020

💉💉💉💉💉LABORATORIUM – PROMOCJA 💉💉💉💉💉 🤰🤰🤰🤰🤰Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne na badania laboratoryjne ! 🤰🤰🤰🤰🤰 Pakiet promocyjny obowiązuje tylko w SKLEPIE INTERNETOWYM i obejmuje »

# Nowe zdjęcie: 5.06.2020

💉💉💉💉💉LABORATORIUM – PROMOCJA 💉💉💉💉💉 🤰🤰🤰🤰🤰🤰 Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne na badania laboratoryjne ! 🤰🤰🤰🤰🤰🤰 Pakiet promocyjny obowiązuje tylko w SKLEPIE INTERNETOWYM »

# Nowe zdjęcie: 3.06.2020

🧪🧪💉💉LABORATORIUM 🧪🧪💉💉 - Nie możesz się dodzwonić? - Nie masz czasu czekać w kolejce? - Chcesz szybko wykonać badania laboratoryjne? ❗️❗️ Jest na to sposób – esklep ❗️❗️ https://sklep.ventriculus.pl/ 😁ZA »

# Nowe zdjęcie: 29.05.2020

🧪💉🧪💉Komunikat LABORATORIUM 🧪💉🧪💉 Szanowni Pacjenci Z powodu przeciążonych linii telefonicznych, pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i uruchamiamy rejestrację mailową: 📧 laboratorium@ventriculus.pl 📧 W wiadomości p »

# Nowe zdjęcie: 14.05.2020

Nasza przychodnia w Kościanie po małej przerwie znów działa. W naszej ofercie pojawiły się usługi stomatologiczne, wkrótce otwieramy kolejne gabinety. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 21.04.2020

🦠🦠🦠 Zgodnie z zaleceniami WHO 🌐 do diagnostyki zakażeń SARS-CoV-2 stosuje się testy PCR, które wykrywają materiał genetyczny wirusa. Mają one najwyższą czułość między 7 a 14 dniem od zarażenia, czyli wówczas, gdy chory ma pierws »

Ventriculus Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowy link: 9.04.2020

🧪🧪🧪 Informujemy, że w związku z ograniczeniami spowodowanymi sytuacją epidemiologiczną 🦠🦠🦠, laboratorium LCM Ventriculus 🔬 jest czynne w godzinach od 👉 7:00 do 14:00. Pacjenci są przyjmowani na badania laboratoryjne tylko po »

# Nowe zdjęcie: 9.04.2020

🦠🦠🦠 W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania dotyczące teleporad, informujemy że uruchomiliśmy taką usługę 📲📲📲 Konsulatacje telefoniczne naszych lekarzy można zamówić i opłacić wchodząc na naszą stronę internetową 🏥 »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2020

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zab »

Koronawirus: informacje i zalecenia - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl
# Nowy link: 11.03.2020

Szanowni Pacjenci, W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa COVID-19, informujemy, iż pacjenci samodzielni, którzy zgłaszają chęć wizyty u lekarza, powinni pojawiać si »

# Nowe zdjęcie: 3.03.2020

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy na badania gęstości kości (densytometrię) w promocyjnej cenie. »

# Nowe zdjęcie: 25.02.2020

Brak pomysłu na prezent dla najbliższych? Podarujcie im zdrowie :) Już od dziś w naszym Centrum do nabycia Vouchery na dowolnie wybrane usługi medyczne oraz badania. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 14.11.2019

Od 12 listopada w naszym centrum działa poradnia hematologiczna, w której przyjmują lekarze specjaliści: lek. med. Małgorzata Nowacka, lek. med. Dorota Spychaj i dr n. med. Janusz Nowosielski. Przyjęcia realizowane są w ramach NFZ i komercyjnie. Sz »

# Nowe zdjęcie: 6.11.2019

Nasz nowy odział w Kościanie poszerzył ostatnio ofertę o nowych specjalistów. Dołączamy krótką informację, do kogo można się już zapisywać na wizyty. Kolejne gabinety już wkrótce. »

# Nowe zdjęcie: 2.10.2019

15 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi, który ma przypominać oraz uświadamiać, jak wykrywać i zapobiegać nowotworom piersi. Chociaż rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet »

# Nowe zdjęcie: 23.09.2019

U nas zarówno kolonoskopię jak i gastroskopię wykonacie bez kolejki. Najbliższe wolne terminy już na przyszły tydzień. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 16.09.2019

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni lekarza/lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarzy z tytułem specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo lekarzy odbywających szkolenie specjali »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 3.09.2019

Bezpłatne badania w kierunku boreliozy ponownie dostępne. Zapraszamy serdecznie. »

Skutecznie leczymy osoby z wirusowym zapaleniem wątroby, ale nie potrafimy
# Nowy link: 31.07.2019

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i skorzystania z bezpłatnych badań »


finansowanie

  • stomatologia Kościan
  • vasculife
  • Lanoratorium
  • Alergia
  • Baner 1

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie