Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 2.10.2019

15 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi, który ma przypominać oraz uświadamiać, jak wykrywać i zapobiegać nowotworom piersi. Chociaż rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet »

# Nowe zdjęcie: 23.09.2019

U nas zarówno kolonoskopię jak i gastroskopię wykonacie bez kolejki. Najbliższe wolne terminy już na przyszły tydzień. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 16.09.2019

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni lekarza/lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarzy z tytułem specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo lekarzy odbywających szkolenie specjali »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 3.09.2019

Bezpłatne badania w kierunku boreliozy ponownie dostępne. Zapraszamy serdecznie. »

Skutecznie leczymy osoby z wirusowym zapaleniem wątroby, ale nie potrafimy
# Nowy link: 31.07.2019

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i skorzystania z bezpłatnych badań »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wykrywania nowotworów jelita grubego. Rak jelita grubego to pierwszy w Europie i drugi w Polsce pod względem występowania nowotwór u kobiet i mężczyzn. Co roku na raka jelita grubego zapada »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 18.06.2019

Zapraszamy na badania🙂»

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 15.05.2019

#borelioza #badanienaborelioze #kleszcz #laboratorium»

# Nowe zdjęcie: 15.05.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania wykrywania boreliozy u mieszkańców miasta Leszna. Na badania mogą zgłaszać się zarówno dorośli jak i dzieci zameldowane na stałe lub tymczasowo w Lesznie. Warunkiem przystąpienia do badań jest wypełnienie ankie »

# Nowe zdjęcie: 12.04.2019

#chirurg #zabiegichirurgiczne #konsultacjechirurgiczne #chirurgleszno #chirurgkoscian #dobrychirurg #usgbrzucha #doppler »

# Nowe zdjęcie: 3.04.2019

#zaćma #operacjezaćmy #zaćmabezkoleki #usunięciezaćmy #okulistyka »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2019

Sklepy internetowe od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, ponieważ umożliwiają dokonanie zakupów o dogodnej dla nas porze, bez konieczności wychodzenia z domu. Postanowiliśmy umożliwić naszym Pacjentom rów »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 9.03.2019

#tomografiakomputerowa #TK #tomografiabezkolejki #gabinetyspecjalistyczne #gabinetchirurgiczny #usg #gabinetkardiologiczny #gastroenterolog #chirurg #kardiolog»

# Nowe zdjęcie: 12.02.2019

Gabinety okulistyczne Ventriculus oferują specjalistyczne badania diagnostyczne: • Komputerowe badanie wady wzroku • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego tonometrem aplanacyjnym i bezkontaktowym • Badanie USG gałki ocznej ( prezentacja A i B) »

# Nowe zdjęcie: 31.01.2019

UWAGA! PRACA W KOŚCIANIE! Leszczyńskie Centrum Medyczne do nowo powstającej placówki w Kościanie zatrudni pielęgniarkę w pełnym wymiarze etatu. Aplikacje prosimy przynosić osobiście do siedziby firmy w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej 41 do sek »


finansowanie

  • profilaktyka
  • Borelioza
  • OCT
  • HCV
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie