Aktualności FB

Untitled Album
# Nowe zdjęcie: 14.06.2018

Chcesz poczuć się młodziej❓🌷🌺 Masz dosyć zmęczonego wyrazu na Twojej twarzy❓ Chcesz naturalnego efektu odmłodzenia i podkreślenia naturalności i piękna podczas jednego zabiegu❓ Lifting Hybrydowy został stworzony właśnie dla Ciebie »

# Nowe zdjęcie: 30.05.2018

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" Sp. z o.o. poszukuje do pracy pielęgniarek. Szczegółowe informacje pod numerem 65 5476 990. Aplikacje w formie pisemnej można składać na adres sekretariat@ventriculus.pl lub osobiście w sekretariacie (bu »

Restylane skinboosters - totalne nawilżenie - idealny zabieg na odświeżenie skóry twarzy po zimie
# Nowy filmik: 13.04.2018

Restylane Skinboosters - totalne nawilżenie to unikatowa metoda długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry. Zabiegi Restylane Skinboosters ™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinbo»

# Nowe zdjęcie: 12.04.2018

Informujemy, że nasze Laboratorium podjęło współpracę z ogólnopolską siecią laboratoriów analiz medycznych ALAB Laboratoria, co pozwoliło nam poszerzyć zakres wykonywanych badań, m.in. o testy oddechowe w kierunku diagnostyki nietolerancji gl »

# Nowe zdjęcie: 11.04.2018

Za oknami piękne słońce, wielu z nas zaczyna odliczanie do lata i wakacji i postanawia rozprawić się z dodatkowymi kilogramami. Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył wykwalifikowany dietetyk - mgr Adam Czyżewski. Poradnia diet »

# Nowe zdjęcie: 5.04.2018

Już od kwietnia w naszym Centrum dostępne są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Madeja. W ofercie zabiegów m.in.: botox, wypełnienia kwasem hialuronowym Restylane, powiększanie ust, mezot »

# Nowe zdjęcie: 16.03.2018

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" informuje, że dostępne są wolne terminy na oddziale rehabilitacji kardiologicznej na kwiecień 2018. Rehabilitacja kardiologiczna ma za zadanie prewencję chorób serca, leczenie i poprawę jakości życia »

# Nowe zdjęcie: 4.12.2017

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji przekazanej przez LCM VENTRICULUS Sp. z o.o. w przedmiocie możliwości wykonania badania tomografii komputerowej jeszcze w miesiącach październik-grudzień 2017 roku oraz w odpowiedzi na pytania pacjentów, in »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 21.11.2017

Szybkie terminy na operacje zaćmy tylko do końca roku. Prosimy o kontakt z poradnią okulistyczną. »

# Nowe zdjęcie: 31.10.2017

Jeśli ktoś odkłada decyzję o wykonaniu kolonoskopii z obawy na długi termin oczekiwania, informujemy, że mamy wolne terminy na badania jeszcze w listopadzie. Nie warto tego odwlekać, kolonoskopia umożliwia wykrycie wielu poważnych chorób, w tym »

# Nowe zdjęcie: 16.10.2017

W związku ze zwiększeniem przez NFZ finansowania operacji usunięcia zaćmy dysponujemy wolnymi terminami na zabiegi jeszcze w tym roku. Serdecznie zapraszamy. »

# Nowe zdjęcie: 13.10.2017

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA BEZ KOLEJKI! w związku ze zwiększeniem przez NFZ środków na finansowanie badań w pracowni tomografii komputerowej informujemy, że znacząco skrócił się czas oczekiwania na ww. badanie. Pacjenci ze skierowaniami z sygnaturą »

# Nowe zdjęcie: 12.10.2017

Miło nam poinformować, że w naszej placówce przez najbliższe 2 tygodnie prowadzone będą zdalne badania naukowe, związane z polską analogową misją na Marsa. Główna Baza Habitat Lunares mieści się w Pile, natomiast z kilku miejsc na świecie »

# Zmiana statusu: 28.09.2017

KOMUNIKAT: Uprzejmie informujemy, że Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" nie prowadzi żadnej akcji pt. "apteczka" ani innej sprzedaży telemarketingowej. Zgłoszenie dotyczące podszywania się pod naszą placówkę zostało już złożone u od »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 27.09.2017

Żylaki kończyn dolnych to jedno z częściej występujących schorzeń na świecie. Szacuje się, że dotyka co czwartego dorosłego Polaka. Żylaki to chorobowo zmienione żyły układu powierzchniowego. W przypadku nóg najczęściej objawiają się w »

# Nowe zdjęcie: 27.09.2017

W związku z rozwojem poradni stomatologicznej funkcjonującej w ramach NFZ oraz prywatnych gabinetów stomatologicznych Leszczyńskie Centrum Medyczne nawiąże współpracę z lekarzami stomatologami i dentystami. Szczegółowe informacje w sekretariaci »

# Nowe zdjęcie: 19.09.2017

🎗️🎗️🎗️Zbliża się październik - miesiąc różowej wstążki. Wzorem lat ubiegłych przystępujemy do akcji organizowanej przez czasopismo "Twój STYL" pod hasłem "Twoje życie Twój STYL" i zapraszamy nasze pacjentki na badania mammogra »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 10.07.2017

Sezon na kleszcze w pełni. Przypominamy, że ukąszenie tego małego pajęczaka może wywołać bardzo groźną chorobę - boreliozę. Jest to wieloukładowa choroba zakaźna wywoływana przez bakterie Borrelia sp. przenoszona na człowieka przez kleszcz »


finansowanie

  • HCV
  • dietetyka
  • Medycyna estetyczna
  • Chirurg ręki
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie