Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 26.07.2018

Nie trać cennego czasu. Omiń kolejkę. Dla pacjentów korzystających z usług laboratorium naszej placówki została uruchomiona rejestracja. Do badań można zarejestrować się osobiście, telefonicznie i drogą mailową. Dzięki tej usłudze pacje »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2018

PRACA!!! LCM Ventriculus zatrudni magistra fizjoterapii z minimum 5-letnim doświadczeniem w zawodzie. Aplikacje prosimy składać na adres: sekretariat@ventriculus.pl. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem 519 116 416. »

# Nowe zdjęcie: 16.07.2018

Nowość! Test pomocny w różnicowaniu Boreliozy od innych chorób lub w monitorowaniu postępów leczenia. Test CD57 to określenie liczebności subpopulacji limfocytów NK (natural killers),które na swojej powierzchni posiadają antygen CD 57 i sta »

# Nowe zdjęcie: 2.07.2018

NIETOLERANCJA MLEKA Nietolerancja mleka jest jedna z najczęstszych przyczyn, które występują u ludzi i dają dolegliwości ze strony układu pokarmowego (bóle brzucha, wzdęcia, biegunki). Może ona być spowodowana nadwrażliwością na białka mlek »

# Nowe zdjęcie: 21.06.2018

Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej do naszego gabinetu Yasumi. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce "medycyna estetyczna". »

Untitled Album
# Nowe zdjęcie: 14.06.2018

Chcesz poczuć się młodziej❓🌷🌺 Masz dosyć zmęczonego wyrazu na Twojej twarzy❓ Chcesz naturalnego efektu odmłodzenia i podkreślenia naturalności i piękna podczas jednego zabiegu❓ Lifting Hybrydowy został stworzony właśnie dla Ciebie »

# Nowe zdjęcie: 30.05.2018

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" Sp. z o.o. poszukuje do pracy pielęgniarek. Szczegółowe informacje pod numerem 65 5476 990. Aplikacje w formie pisemnej można składać na adres sekretariat@ventriculus.pl lub osobiście w sekretariacie (bu »

Restylane skinboosters - totalne nawilżenie - idealny zabieg na odświeżenie skóry twarzy po zimie
# Nowy filmik: 13.04.2018

Restylane Skinboosters - totalne nawilżenie to unikatowa metoda długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry. Zabiegi Restylane Skinboosters ™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry. Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinbo»

# Nowe zdjęcie: 12.04.2018

Informujemy, że nasze Laboratorium podjęło współpracę z ogólnopolską siecią laboratoriów analiz medycznych ALAB Laboratoria, co pozwoliło nam poszerzyć zakres wykonywanych badań, m.in. o testy oddechowe w kierunku diagnostyki nietolerancji gl »

# Nowe zdjęcie: 11.04.2018

Za oknami piękne słońce, wielu z nas zaczyna odliczanie do lata i wakacji i postanawia rozprawić się z dodatkowymi kilogramami. Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył wykwalifikowany dietetyk - mgr Adam Czyżewski. Poradnia diet »

# Nowe zdjęcie: 5.04.2018

Już od kwietnia w naszym Centrum dostępne są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej Krzysztofa Madeja. W ofercie zabiegów m.in.: botox, wypełnienia kwasem hialuronowym Restylane, powiększanie ust, mezot »

# Nowe zdjęcie: 16.03.2018

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" informuje, że dostępne są wolne terminy na oddziale rehabilitacji kardiologicznej na kwiecień 2018. Rehabilitacja kardiologiczna ma za zadanie prewencję chorób serca, leczenie i poprawę jakości życia »

# Nowe zdjęcie: 4.12.2017

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji przekazanej przez LCM VENTRICULUS Sp. z o.o. w przedmiocie możliwości wykonania badania tomografii komputerowej jeszcze w miesiącach październik-grudzień 2017 roku oraz w odpowiedzi na pytania pacjentów, in »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 21.11.2017

Szybkie terminy na operacje zaćmy tylko do końca roku. Prosimy o kontakt z poradnią okulistyczną. »

# Nowe zdjęcie: 31.10.2017

Jeśli ktoś odkłada decyzję o wykonaniu kolonoskopii z obawy na długi termin oczekiwania, informujemy, że mamy wolne terminy na badania jeszcze w listopadzie. Nie warto tego odwlekać, kolonoskopia umożliwia wykrycie wielu poważnych chorób, w tym »

# Nowe zdjęcie: 16.10.2017

W związku ze zwiększeniem przez NFZ finansowania operacji usunięcia zaćmy dysponujemy wolnymi terminami na zabiegi jeszcze w tym roku. Serdecznie zapraszamy. »


finansowanie

  • HCV
  • dietetyka
  • Medycyna estetyczna
  • Chirurg ręki
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie