Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 4.12.2017

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji przekazanej przez LCM VENTRICULUS Sp. z o.o. w przedmiocie możliwości wykonania badania tomografii komputerowej jeszcze w miesiącach październik-grudzień 2017 roku oraz w odpowiedzi na pytania pacjentów, in »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 21.11.2017

Szybkie terminy na operacje zaćmy tylko do końca roku. Prosimy o kontakt z poradnią okulistyczną. »

# Nowe zdjęcie: 31.10.2017

Jeśli ktoś odkłada decyzję o wykonaniu kolonoskopii z obawy na długi termin oczekiwania, informujemy, że mamy wolne terminy na badania jeszcze w listopadzie. Nie warto tego odwlekać, kolonoskopia umożliwia wykrycie wielu poważnych chorób, w tym »

# Nowe zdjęcie: 16.10.2017

W związku ze zwiększeniem przez NFZ finansowania operacji usunięcia zaćmy dysponujemy wolnymi terminami na zabiegi jeszcze w tym roku. Serdecznie zapraszamy. »

# Nowe zdjęcie: 13.10.2017

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA BEZ KOLEJKI! w związku ze zwiększeniem przez NFZ środków na finansowanie badań w pracowni tomografii komputerowej informujemy, że znacząco skrócił się czas oczekiwania na ww. badanie. Pacjenci ze skierowaniami z sygnaturą »

# Nowe zdjęcie: 12.10.2017

Miło nam poinformować, że w naszej placówce przez najbliższe 2 tygodnie prowadzone będą zdalne badania naukowe, związane z polską analogową misją na Marsa. Główna Baza Habitat Lunares mieści się w Pile, natomiast z kilku miejsc na świecie »

# Zmiana statusu: 28.09.2017

KOMUNIKAT: Uprzejmie informujemy, że Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" nie prowadzi żadnej akcji pt. "apteczka" ani innej sprzedaży telemarketingowej. Zgłoszenie dotyczące podszywania się pod naszą placówkę zostało już złożone u od »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 27.09.2017

Żylaki kończyn dolnych to jedno z częściej występujących schorzeń na świecie. Szacuje się, że dotyka co czwartego dorosłego Polaka. Żylaki to chorobowo zmienione żyły układu powierzchniowego. W przypadku nóg najczęściej objawiają się w »

# Nowe zdjęcie: 27.09.2017

W związku z rozwojem poradni stomatologicznej funkcjonującej w ramach NFZ oraz prywatnych gabinetów stomatologicznych Leszczyńskie Centrum Medyczne nawiąże współpracę z lekarzami stomatologami i dentystami. Szczegółowe informacje w sekretariaci »

# Nowe zdjęcie: 19.09.2017

🎗️🎗️🎗️Zbliża się październik - miesiąc różowej wstążki. Wzorem lat ubiegłych przystępujemy do akcji organizowanej przez czasopismo "Twój STYL" pod hasłem "Twoje życie Twój STYL" i zapraszamy nasze pacjentki na badania mammogra »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 10.07.2017

Sezon na kleszcze w pełni. Przypominamy, że ukąszenie tego małego pajęczaka może wywołać bardzo groźną chorobę - boreliozę. Jest to wieloukładowa choroba zakaźna wywoływana przez bakterie Borrelia sp. przenoszona na człowieka przez kleszcz »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 30.06.2017

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" Sp. z o.o. poszukuje do pracy pielęgniarek. Szczegółowe informacje pod numerem 65 5476 990. Aplikacje w formie pisemnej można składać na adres sekretariat@ventriculus.pl lub osobiście w sekretariacie (bu »

Photos from Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 19.06.2017

Dziś na terenie LCM Ventriculus otwarta została nowa apteka sieci Centrum Zdrowia. Apteka znajduje się przy ulicy Różanej 3 (wjazd od strony Nowego Rynku) i jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy! »

Photos from Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 13.06.2017

Pracownia mammograficzna w LCM Ventriculus zaprasza wszystkie Pacjentki z rejonu Krotoszyna do wykonania badań piersi, w związku z czasowym brakiem dostępu do tych świadczeń w SP ZOZ w Krotoszynie. Posiadamy najwyższej klasy cyfrowy aparat mammograf »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 2.06.2017

Leszczyńskie Centrum Medyczne „Ventriculus” zatrudni rejestratorkę medyczną do obsługi pacjentów w Poradni Medycyny Pracy. Mile widziane doświadczenie w branży medycznej na podobnym stanowisku. Aplikacje można przesyłać drogą elektroniczn »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 16.05.2017

PRACA!!! LCM Ventriculus Sp. z o.o. zatrudni kosmetyczkę (również w trakcie nauki zawodu) do pracy w Instytucie Zdrowia i Urody "Yasumi". Oferty proszę składać na adres: sekretariat@ventriculus.pl lub osobiście w sekretariacie firmy. »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 21.03.2017

Leszczyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. zatrudni osoby z wykształceniem technik lub magister elektroradiologii. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@ventriculus.pl lub bezpośredni kontakt z Kierownikiem Pracowni »

Rehabilitacja seniorów w Ventriculusie
# Nowy filmik: 17.03.2017

https://m.youtube.com/watch?v=9UheOF2UDL8»

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 2.03.2017

Program polityki zdrowotnej "Program Rehabilitacji Seniorów - Mieszkańców Miasta Leszna na lata 2016-2020" jest skierowany do osób po 60 roku życia, które są zameldowane na pobyt stały lub tymczasowy na terenie miasta Leszna. W trakcie realizacji »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 28.02.2017

Z okazji Dnia Kobiet LCM Ventriculus zaprasza wszystkie Panie do odwiedzenia naszej placówki i wykonania profilaktycznego badania piersi w ramach akcji "Mammografia zamiast róży". Panie w wieku od 50 do 69 lat mogą wykonać to badanie bezpłatnie w ra »

Timeline Photos
# Nowe zdjęcie: 27.02.2017

Rejestracja on-line dostępna pod tym adresem: https://www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/logowanie/883784 Zapraszamy! »


finansowanie

ventriculus facebook
  • Chirurg ręki
  • Fala uderzeniowa
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie