[zamknij komunikat]

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zabiegów diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych; prowadzenia rehabilitacji leczniczej; stomatologii, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, badań diagnostycznych wykonywanych ambulatoryjnie takich jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, gastroskopia, kolonoskopia, USG oraz badań profilaktycznych i przeprowadzania szczepień.

Wszystkich Pacjentów umówionych w najbliższych dniach na wizyty prosimy o niestawianie się osobiście w naszej placówce. Pacjentów, którym pomoc w ww. zakresach będzie niezbędna, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, gdzie udzielona zostanie porada i ewentualnie wyznaczony będzie termin wizyty. Jednocześnie informujemy o możliwości otrzymania TELEPORADY, a także wystawienia e-zwolnienia i e-recepty.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji oraz zachowania wszelkich zalecanych środków ostrożności. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco w komunikatach na FB i naszej stronie internetowej.


[zamknij komunikat]

Aktualności FB

Ventriculus Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowy link: 9.04.2020

🧪🧪🧪 Informujemy, że w związku z ograniczeniami spowodowanymi sytuacją epidemiologiczną 🦠🦠🦠, laboratorium LCM Ventriculus 🔬 jest czynne w godzinach od 👉 7:00 do 14:00. Pacjenci są przyjmowani na badania laboratoryjne tylko po »

# Nowe zdjęcie: 9.04.2020

🦠🦠🦠 W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania dotyczące teleporad, informujemy że uruchomiliśmy taką usługę 📲📲📲 Konsulatacje telefoniczne naszych lekarzy można zamówić i opłacić wchodząc na naszą stronę internetową 🏥 »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2020

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zab »

Koronawirus: informacje i zalecenia - Koronawirus: informacje i zalecenia - Portal Gov.pl
# Nowy link: 11.03.2020

Szanowni Pacjenci, W trosce o Państwa bezpieczeństwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z szerzeniem się koronawirusa COVID-19, informujemy, iż pacjenci samodzielni, którzy zgłaszają chęć wizyty u lekarza, powinni pojawiać si »

# Nowe zdjęcie: 3.03.2020

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy na badania gęstości kości (densytometrię) w promocyjnej cenie. »

# Nowe zdjęcie: 25.02.2020

Brak pomysłu na prezent dla najbliższych? Podarujcie im zdrowie :) Już od dziś w naszym Centrum do nabycia Vouchery na dowolnie wybrane usługi medyczne oraz badania. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 14.11.2019

Od 12 listopada w naszym centrum działa poradnia hematologiczna, w której przyjmują lekarze specjaliści: lek. med. Małgorzata Nowacka, lek. med. Dorota Spychaj i dr n. med. Janusz Nowosielski. Przyjęcia realizowane są w ramach NFZ i komercyjnie. Sz »

# Nowe zdjęcie: 6.11.2019

Nasz nowy odział w Kościanie poszerzył ostatnio ofertę o nowych specjalistów. Dołączamy krótką informację, do kogo można się już zapisywać na wizyty. Kolejne gabinety już wkrótce. »

# Nowe zdjęcie: 2.10.2019

15 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi, który ma przypominać oraz uświadamiać, jak wykrywać i zapobiegać nowotworom piersi. Chociaż rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet »

# Nowe zdjęcie: 23.09.2019

U nas zarówno kolonoskopię jak i gastroskopię wykonacie bez kolejki. Najbliższe wolne terminy już na przyszły tydzień. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 16.09.2019

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni lekarza/lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarzy z tytułem specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo lekarzy odbywających szkolenie specjali »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 3.09.2019

Bezpłatne badania w kierunku boreliozy ponownie dostępne. Zapraszamy serdecznie. »

Skutecznie leczymy osoby z wirusowym zapaleniem wątroby, ale nie potrafimy
# Nowy link: 31.07.2019

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i skorzystania z bezpłatnych badań »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wykrywania nowotworów jelita grubego. Rak jelita grubego to pierwszy w Europie i drugi w Polsce pod względem występowania nowotwór u kobiet i mężczyzn. Co roku na raka jelita grubego zapada »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 18.06.2019

Zapraszamy na badania🙂»

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 15.05.2019

#borelioza #badanienaborelioze #kleszcz #laboratorium»

# Nowe zdjęcie: 15.05.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania wykrywania boreliozy u mieszkańców miasta Leszna. Na badania mogą zgłaszać się zarówno dorośli jak i dzieci zameldowane na stałe lub tymczasowo w Lesznie. Warunkiem przystąpienia do badań jest wypełnienie ankie »


finansowanie

  • Koronawirus
  • Lanoratorium
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie