Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 12.10.2018

W związku z rozwojem pracowni diagnostyki obrazowej Leszczyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. zatrudni osoby z wykształceniem technik lub magister elektroradiologii. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@ventriculus »

# Nowe zdjęcie: 17.09.2018

Witaminy to związki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pełnią rolę wspomagającą dla procesów przemiany materii, poprawiają działanie enzymów i białek katalizujących różne reakcje. Ich niedobór może b »

# Nowe zdjęcie: 11.09.2018

Już 14 września na rynek trafi październikowy numer Twojego STYLU (10/2018) z kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne oraz z adresami placówek medycznych, w których można wykonać badania w obniżonej cenie. Również w tym roku bierzemy udzia »

# Nowe zdjęcie: 28.08.2018

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA OD RĘKI! w związku ze zwiększeniem przez NFZ środków na finansowanie badań w pracowni tomografii komputerowej informujemy, że terminy na badania wyznaczane są na bieżąco. Serdecznie zapraszamy. »

# Nowe zdjęcie: 26.07.2018

Nie trać cennego czasu. Omiń kolejkę. Dla pacjentów korzystających z usług laboratorium naszej placówki została uruchomiona rejestracja. Do badań można zarejestrować się osobiście, telefonicznie i drogą mailową. Dzięki tej usłudze pacje »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2018

PRACA!!! LCM Ventriculus zatrudni magistra fizjoterapii z minimum 5-letnim doświadczeniem w zawodzie. Aplikacje prosimy składać na adres: sekretariat@ventriculus.pl. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem 519 116 416. »

# Nowe zdjęcie: 16.07.2018

Nowość! Test pomocny w różnicowaniu Boreliozy od innych chorób lub w monitorowaniu postępów leczenia. Test CD57 to określenie liczebności subpopulacji limfocytów NK (natural killers),które na swojej powierzchni posiadają antygen CD 57 i sta »

# Nowe zdjęcie: 2.07.2018

NIETOLERANCJA MLEKA Nietolerancja mleka jest jedna z najczęstszych przyczyn, które występują u ludzi i dają dolegliwości ze strony układu pokarmowego (bóle brzucha, wzdęcia, biegunki). Może ona być spowodowana nadwrażliwością na białka mlek »

# Nowe zdjęcie: 21.06.2018

Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej do naszego gabinetu Yasumi. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce "medycyna estetyczna". »

Untitled Album
# Nowe zdjęcie: 14.06.2018

Chcesz poczuć się młodziej❓🌷🌺 Masz dosyć zmęczonego wyrazu na Twojej twarzy❓ Chcesz naturalnego efektu odmłodzenia i podkreślenia naturalności i piękna podczas jednego zabiegu❓ Lifting Hybrydowy został stworzony właśnie dla Ciebie »

# Nowe zdjęcie: 30.05.2018

Leszczyńskie Centrum Medyczne "Ventriculus" Sp. z o.o. poszukuje do pracy pielęgniarek. Szczegółowe informacje pod numerem 65 5476 990. Aplikacje w formie pisemnej można składać na adres sekretariat@ventriculus.pl lub osobiście w sekretariacie (bu »

# Nowe zdjęcie: 12.04.2018

Informujemy, że nasze Laboratorium podjęło współpracę z ogólnopolską siecią laboratoriów analiz medycznych ALAB Laboratoria, co pozwoliło nam poszerzyć zakres wykonywanych badań, m.in. o testy oddechowe w kierunku diagnostyki nietolerancji gl »

# Nowe zdjęcie: 11.04.2018

Za oknami piękne słońce, wielu z nas zaczyna odliczanie do lata i wakacji i postanawia rozprawić się z dodatkowymi kilogramami. Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył wykwalifikowany dietetyk - mgr Adam Czyżewski. Poradnia diet »


finansowanie

  • dietetyka
  • Medycyna estetyczna
  • Alargia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie