SZANOWNI PACJENCI!

Informujemy, że wejście do LCM Ventriculus znajduje się od strony ulicy Różanej.

Dojazd samochodem możliwy jest od ulicy Nowy Rynek.

Od ulicy Słowiańskiej znajduje się WYŁĄCZNIE wejście do LABORATORIUM LCM Ventriculus.

LCM VENTRICULUS Sp. z o.o.

[zamknij komunikat]

Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 14.11.2019

Od 12 listopada w naszym centrum działa poradnia hematologiczna, w której przyjmują lekarze specjaliści: lek. med. Małgorzata Nowacka, lek. med. Dorota Spychaj i dr n. med. Janusz Nowosielski. Przyjęcia realizowane są w ramach NFZ i komercyjnie. Sz »

# Nowe zdjęcie: 6.11.2019

Nasz nowy odział w Kościanie poszerzył ostatnio ofertę o nowych specjalistów. Dołączamy krótką informację, do kogo można się już zapisywać na wizyty. Kolejne gabinety już wkrótce. »

# Nowe zdjęcie: 2.10.2019

15 października obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem Piersi, który ma przypominać oraz uświadamiać, jak wykrywać i zapobiegać nowotworom piersi. Chociaż rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet »

# Nowe zdjęcie: 23.09.2019

U nas zarówno kolonoskopię jak i gastroskopię wykonacie bez kolejki. Najbliższe wolne terminy już na przyszły tydzień. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 16.09.2019

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni lekarza/lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (lekarzy z tytułem specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo lekarzy odbywających szkolenie specjali »

Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowe zdjęcie: 3.09.2019

Bezpłatne badania w kierunku boreliozy ponownie dostępne. Zapraszamy serdecznie. »

Skutecznie leczymy osoby z wirusowym zapaleniem wątroby, ale nie potrafimy
# Nowy link: 31.07.2019

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i skorzystania z bezpłatnych badań »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wykrywania nowotworów jelita grubego. Rak jelita grubego to pierwszy w Europie i drugi w Polsce pod względem występowania nowotwór u kobiet i mężczyzn. Co roku na raka jelita grubego zapada »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 18.06.2019

Zapraszamy na badania🙂»

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 15.05.2019

#borelioza #badanienaborelioze #kleszcz #laboratorium»

# Nowe zdjęcie: 15.05.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania wykrywania boreliozy u mieszkańców miasta Leszna. Na badania mogą zgłaszać się zarówno dorośli jak i dzieci zameldowane na stałe lub tymczasowo w Lesznie. Warunkiem przystąpienia do badań jest wypełnienie ankie »

# Nowe zdjęcie: 12.04.2019

#chirurg #zabiegichirurgiczne #konsultacjechirurgiczne #chirurgleszno #chirurgkoscian #dobrychirurg #usgbrzucha #doppler »

# Nowe zdjęcie: 3.04.2019

#zaćma #operacjezaćmy #zaćmabezkoleki #usunięciezaćmy #okulistyka »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2019

Sklepy internetowe od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, ponieważ umożliwiają dokonanie zakupów o dogodnej dla nas porze, bez konieczności wychodzenia z domu. Postanowiliśmy umożliwić naszym Pacjentom rów »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 9.03.2019

#tomografiakomputerowa #TK #tomografiabezkolejki #gabinetyspecjalistyczne #gabinetchirurgiczny #usg #gabinetkardiologiczny #gastroenterolog #chirurg #kardiolog»

# Nowe zdjęcie: 12.02.2019

Gabinety okulistyczne Ventriculus oferują specjalistyczne badania diagnostyczne: • Komputerowe badanie wady wzroku • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego tonometrem aplanacyjnym i bezkontaktowym • Badanie USG gałki ocznej ( prezentacja A i B) »


finansowanie

  • Lanoratorium
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie