Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 12.02.2019

Gabinety okulistyczne Ventriculus oferują specjalistyczne badania diagnostyczne: • Komputerowe badanie wady wzroku • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego tonometrem aplanacyjnym i bezkontaktowym • Badanie USG gałki ocznej ( prezentacja A i B) »

# Nowe zdjęcie: 31.01.2019

UWAGA! PRACA W KOŚCIANIE! Leszczyńskie Centrum Medyczne do nowo powstającej placówki w Kościanie zatrudni pielęgniarkę w pełnym wymiarze etatu. Aplikacje prosimy przynosić osobiście do siedziby firmy w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej 41 do sek »

# Nowe zdjęcie: 8.11.2018

SZANOWNI PACJENCI!!! W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony pacjentów dotyczące organizacji udzielania świadczeń zdrowotnych przez Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w dniu 12 listopada 2018 roku informujemy niniejszym, że zgo »

# Nowe zdjęcie: 24.10.2018

Laboratorium Ventriculus zatrudni diagnostów laboratoryjnych i techników analityki medycznej. Więcej informacji pod numerem telefonu 65 529 78 22. Aplikacje można przesyłać na adres: beata.sl@ventriculus.pl »

# Nowe zdjęcie: 12.10.2018

W związku z rozwojem pracowni diagnostyki obrazowej Leszczyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. zatrudni osoby z wykształceniem technik lub magister elektroradiologii. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@ventriculus »

# Nowe zdjęcie: 17.09.2018

Witaminy to związki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pełnią rolę wspomagającą dla procesów przemiany materii, poprawiają działanie enzymów i białek katalizujących różne reakcje. Ich niedobór może b »

# Nowe zdjęcie: 11.09.2018

Już 14 września na rynek trafi październikowy numer Twojego STYLU (10/2018) z kuponami rabatowymi na badania profilaktyczne oraz z adresami placówek medycznych, w których można wykonać badania w obniżonej cenie. Również w tym roku bierzemy udzia »

# Nowe zdjęcie: 28.08.2018

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA OD RĘKI! w związku ze zwiększeniem przez NFZ środków na finansowanie badań w pracowni tomografii komputerowej informujemy, że terminy na badania wyznaczane są na bieżąco. Serdecznie zapraszamy. »

# Nowe zdjęcie: 26.07.2018

Nie trać cennego czasu. Omiń kolejkę. Dla pacjentów korzystających z usług laboratorium naszej placówki została uruchomiona rejestracja. Do badań można zarejestrować się osobiście, telefonicznie i drogą mailową. Dzięki tej usłudze pacje »

# Nowe zdjęcie: 25.07.2018

PRACA!!! LCM Ventriculus zatrudni magistra fizjoterapii z minimum 5-letnim doświadczeniem w zawodzie. Aplikacje prosimy składać na adres: sekretariat@ventriculus.pl. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerem 519 116 416. »

# Nowe zdjęcie: 16.07.2018

Nowość! Test pomocny w różnicowaniu Boreliozy od innych chorób lub w monitorowaniu postępów leczenia. Test CD57 to określenie liczebności subpopulacji limfocytów NK (natural killers),które na swojej powierzchni posiadają antygen CD 57 i sta »

# Nowe zdjęcie: 2.07.2018

NIETOLERANCJA MLEKA Nietolerancja mleka jest jedna z najczęstszych przyczyn, które występują u ludzi i dają dolegliwości ze strony układu pokarmowego (bóle brzucha, wzdęcia, biegunki). Może ona być spowodowana nadwrażliwością na białka mlek »


finansowanie

  • OCT
  • Medycyna estetyczna
  • Alargia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie