Aktualności FB

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 15.05.2019

#borelioza #badanienaborelioze #kleszcz #laboratorium»

# Nowe zdjęcie: 15.05.2019

Zapraszamy na bezpłatne badania wykrywania boreliozy u mieszkańców miasta Leszna. Na badania mogą zgłaszać się zarówno dorośli jak i dzieci zameldowane na stałe lub tymczasowo w Lesznie. Warunkiem przystąpienia do badań jest wypełnienie ankie »

# Nowe zdjęcie: 12.04.2019

#chirurg #zabiegichirurgiczne #konsultacjechirurgiczne #chirurgleszno #chirurgkoscian #dobrychirurg #usgbrzucha #doppler »

# Nowe zdjęcie: 3.04.2019

#zaćma #operacjezaćmy #zaćmabezkoleki #usunięciezaćmy #okulistyka »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2019

Sklepy internetowe od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów, ponieważ umożliwiają dokonanie zakupów o dogodnej dla nas porze, bez konieczności wychodzenia z domu. Postanowiliśmy umożliwić naszym Pacjentom rów »

Telewizja Leszno
# Nowy filmik: 9.03.2019

#tomografiakomputerowa #TK #tomografiabezkolejki #gabinetyspecjalistyczne #gabinetchirurgiczny #usg #gabinetkardiologiczny #gastroenterolog #chirurg #kardiolog»

# Nowe zdjęcie: 12.02.2019

Gabinety okulistyczne Ventriculus oferują specjalistyczne badania diagnostyczne: • Komputerowe badanie wady wzroku • Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego tonometrem aplanacyjnym i bezkontaktowym • Badanie USG gałki ocznej ( prezentacja A i B) »

# Nowe zdjęcie: 31.01.2019

UWAGA! PRACA W KOŚCIANIE! Leszczyńskie Centrum Medyczne do nowo powstającej placówki w Kościanie zatrudni pielęgniarkę w pełnym wymiarze etatu. Aplikacje prosimy przynosić osobiście do siedziby firmy w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej 41 do sek »

# Nowe zdjęcie: 8.11.2018

SZANOWNI PACJENCI!!! W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony pacjentów dotyczące organizacji udzielania świadczeń zdrowotnych przez Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w dniu 12 listopada 2018 roku informujemy niniejszym, że zgo »

# Nowe zdjęcie: 24.10.2018

Laboratorium Ventriculus zatrudni diagnostów laboratoryjnych i techników analityki medycznej. Więcej informacji pod numerem telefonu 65 529 78 22. Aplikacje można przesyłać na adres: beata.sl@ventriculus.pl »

# Nowe zdjęcie: 12.10.2018

W związku z rozwojem pracowni diagnostyki obrazowej Leszczyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. zatrudni osoby z wykształceniem technik lub magister elektroradiologii. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: sekretariat@ventriculus »

# Nowe zdjęcie: 17.09.2018

Witaminy to związki, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pełnią rolę wspomagającą dla procesów przemiany materii, poprawiają działanie enzymów i białek katalizujących różne reakcje. Ich niedobór może b »


finansowanie

  • Borelioza
  • OCT
  • Medycyna estetyczna
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie