Aktualności FB

# Nowe zdjęcie: 3.03.2021

🙏🙏🙏 Przepraszamy wszystkich Pacjentów, którzy w ostatnim czasie bezskutecznie próbują się do nas dodzwonić, ale mamy poważną awarię sieci telefonicznej i nasz główny numer 65 520 65 80 pozostaje nieaktywny. Prosimy o korzystanie z nume »

# Nowe zdjęcie: 11.02.2021

👉👉👉Dzisiaj wrzucamy krótką "ściągę" z ofertą naszego centrum w Lesznie i Kościanie i numerami kontaktowymi. ☎️📞📱Przypominamy, że na wiele konsultacji lekarskich i badań można się umawiać on-line, wystarczy kliknąć na nasz »

# Nowe zdjęcie: 28.01.2021

❗️❗️❗️Miło nam poinformować, że już od marca do naszego zespołu dołącza nowa specjalistka w dziedzinie okulistyki 👓👓👓 Monika Jędrzejczak-Stróżniak, absolwentka poznańskiego Uniwersytetu Medycznego, która staż specjalizacy »

# Nowe zdjęcie: 22.12.2020

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, LCM Ventriculus Sp. z o.o. zatrudni lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Praca w ramach świadczeń komercyjnych oraz kontraktu z NFZ. Zapewniamy: atrakcyjne wynagrodzen »

# Nowe zdjęcie: 8.12.2020

👉👉👉 Informujemy, że szczepionka 💉💉💉 przeciwko grypie 🤧🤒🦠🦠🦠 jest wciąż dostępna. Szczegółowych informacji udziela rejestracja główna na parterze i gabinet zabiegowy. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 4.12.2020

🎁🎁🎁Nie masz pomysłu na prezent?🎁🎁🎁 Proponujemy wykupienie pakietu badań w formie vouchera. W naszym e-sklepie są dostępne różne pakiety badań laboratoryjnych. ‼️Szczególnie polecamy nowości. ‼️ Zachęcamy do zapoznania »

# Nowe zdjęcie: 19.11.2020

🦠🦠 COVID-19 🦠🦠 Wykonujemy szybki test antygenowy przeznaczony do wykrywania obecności antygenu wirusa SARS-CoV-2 w wymazie z nosogardzieli. Test jest pomocny w diagnostyce zakażenia SARS-CoV-2 i cechuje się wysoką swoistością diagnostyc »

Badania - Ventriculus Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowy link: 17.11.2020

💉🦠KORONAWIRUS - COVID19 Diagnostyka choroby COVID-19 w Laboratorium LCM Ventriculus Sp z o.o. 🦠💉 1. Badanie RT-PCR – wymaz z nosogardzieli - najwyższa czułość testu między 7 -14 dniem od kontaktu z SARS-COV-2 - wyniki w »

# Zmiana statusu: 20.10.2020

🧪🧪💉💉LABORATORIUM 🧪🧪💉💉 - Nie możesz się dodzwonić? Jest na to sposób - NAPISZ E-MAIL 📧📧 📧📧 laboratorium@ventriculus.pl - podaj nr telefonu oddzwonimy w godzinach 11:00 -15:00 :) - Nie masz czasu czekać w kolejce? »

# Nowe zdjęcie: 6.10.2020

🎀🎀PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM WALKI Z RAKIEM🎀🎀 15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążeczka 🎀🎀 W związku z tym zachęcamy wszystkich do profilaktyki zdrowotnej i cykliczne »

# Nowe zdjęcie: 28.09.2020

👉👉👉 W związku z sytuacją epidemiczną i ogłoszonym stanem epidemii oraz w trosce o jak najlepszą organizację udzielania świadczeń zdrowotnych, informujemy, że dla pacjentów medycyny pracy 👩‍🍳👩‍🏫🧑‍🔧👩🏻‍🚒 »

# Nowe zdjęcie: 16.09.2020

Serdecznie zapraszamy na wykonanie badań profilaktycznych umożliwiających wczesne wykrycie raka jelita grubego, który to nowotwór według danych pochodzących z czasopisma „Problemy Higieny i Epidemiologii” jest drugim pod względem śmiertelnoś »

# Nowe zdjęcie: 2.09.2020

Drodzy Pacjenci, przypominamy o utrzymującym się wysokim stężeniu zarodników grzybów mikroskopowych z rodzaju Alternaria i Cladosporium. W powietrzu rejestrowane są również pyłki chwastów. Jeżeli dokucza Wam katar, wodnista wydzielina z nosa, »

# Nowe zdjęcie: 12.08.2020

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz na pełen etat pielęgniarkę podstawowej opieki zdrowotnej (pielęgniarstwo rodzinne lub środowiskowe), uprawnioną do prowadzenia aktywnej list »

# Nowe zdjęcie: 4.08.2020

Zatrudnimy pracowników porządkowych na parking przy Leszczyńskim Centrum Medycznym VENTRICULUS. Oczekiwania wobec kandydatów: kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu konktaktów, dyspozycyjność. Oferty prosimy składać w sekretariacie LCM Vent »

# Zmiana statusu: 15.07.2020

Dziękujemy za takie miłe słowa 👩‍⚕️🧑🏻‍⚕️👨🏼‍⚕️ »

# Nowe zdjęcie: 9.07.2020

💉💉💉💉💉LABORATORIUM – PROMOCJA 💉💉💉💉💉 🤰🤰🤰🤰🤰Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne na badania laboratoryjne ! 🤰🤰🤰🤰🤰 Pakiet promocyjny obowiązuje tylko w SKLEPIE INTERNETOWYM i obejmuje »

# Nowe zdjęcie: 5.06.2020

💉💉💉💉💉LABORATORIUM – PROMOCJA 💉💉💉💉💉 🤰🤰🤰🤰🤰🤰 Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety ciężarne na badania laboratoryjne ! 🤰🤰🤰🤰🤰🤰 Pakiet promocyjny obowiązuje tylko w SKLEPIE INTERNETOWYM »

# Nowe zdjęcie: 3.06.2020

🧪🧪💉💉LABORATORIUM 🧪🧪💉💉 - Nie możesz się dodzwonić? - Nie masz czasu czekać w kolejce? - Chcesz szybko wykonać badania laboratoryjne? ❗️❗️ Jest na to sposób – esklep ❗️❗️ https://sklep.ventriculus.pl/ 😁ZA »

# Nowe zdjęcie: 29.05.2020

🧪💉🧪💉Komunikat LABORATORIUM 🧪💉🧪💉 Szanowni Pacjenci Z powodu przeciążonych linii telefonicznych, pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i uruchamiamy rejestrację mailową: 📧 laboratorium@ventriculus.pl 📧 W wiadomości p »

# Nowe zdjęcie: 14.05.2020

Nasza przychodnia w Kościanie po małej przerwie znów działa. W naszej ofercie pojawiły się usługi stomatologiczne, wkrótce otwieramy kolejne gabinety. Zapraszamy! »

# Nowe zdjęcie: 21.04.2020

🦠🦠🦠 Zgodnie z zaleceniami WHO 🌐 do diagnostyki zakażeń SARS-CoV-2 stosuje się testy PCR, które wykrywają materiał genetyczny wirusa. Mają one najwyższą czułość między 7 a 14 dniem od zarażenia, czyli wówczas, gdy chory ma pierws »

Ventriculus Leszczyńskie Centrum Medyczne
# Nowy link: 9.04.2020

🧪🧪🧪 Informujemy, że w związku z ograniczeniami spowodowanymi sytuacją epidemiologiczną 🦠🦠🦠, laboratorium LCM Ventriculus 🔬 jest czynne w godzinach od 👉 7:00 do 14:00. Pacjenci są przyjmowani na badania laboratoryjne tylko po »

# Nowe zdjęcie: 9.04.2020

🦠🦠🦠 W odpowiedzi na Państwa liczne zapytania dotyczące teleporad, informujemy że uruchomiliśmy taką usługę 📲📲📲 Konsulatacje telefoniczne naszych lekarzy można zamówić i opłacić wchodząc na naszą stronę internetową 🏥 »

# Nowe zdjęcie: 15.03.2020

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zab »


finansowanie

  • stomatologia Kościan
  • vasculife
  • Alergia
  • Baner 1

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie