Start » Kontakt

Kontakt

Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o.

ul. Słowiańska 41, 64-100 Leszno

NIP 697-221-45-13 | REGON 300185378 | KRS 0000244966

Rejestracja Główna

65-5476-999
65-520-65-80
65-520 65-75
501-951-619 rejestracja@ventriculus.pl

Rejestracja do Poradni Specjalistycznych

65-529-70-19 506-227-512 rejestracja@ventriculus.pl

Rejestracja - Diagnostyka Obrazowa (MMG, MRI, TK, RTG)

65-5476-998
65-520-80-14
506-227-451 tomografia@ventriculus.pl
mammografia@ventriculus.pl

Rejestracja - Stomatologia i Rehabilitacja

65-5476-996
65-520-93-28
510-082-433 stomatologia@ventriculus.pl

Szpital, Izba Przyjęć

65 5476 995
65-529-78-23
szpital@ventriculus.pl

Laboratorium

65-5476-994
65-529-78-22
laboratorium@ventriculus.pl

Rejestracja dla Centrów Medycznych i Towarzystw Ubezpieczeniowych

65-5476-997 510-082-292 centramedyczne@ventriculus.pl

Medycyna Pracy

65-5476-993
65-520-56-59
medycynapracy@ventriculus.pl

Poradnia Psychologiczno-Seksuologiczna mgr Przemysław Marcinek

603-291-650

Apteka, Salon Optyczny

65-5476-992
65-520-80-39
apteka@ventriculus.pl

Księgowość

65-5476-991
65-529-25-63
wew. 149 ksiegowosc@ventriculus.pl

Sekretariat, Dyrekcja

65-5476-990
65-529-25-63

65 547 69 89 (fax)

510-082-417 sekretariat@ventriculus.pl



finansowanie

  • HCV
  • dietetyka
  • Medycyna estetyczna
  • Chirurg ręki
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie