[zamknij komunikat]

W związku z najnowszymi zaleceniami NFZ i w trosce o zdrowie naszych Pacjentów od 16 marca czasowo ograniczamy do niezbędnego minimum działalność LCM Ventriculus w zakresie: planowanych pobytów w szpitalu w celu przeprowadzenia diagnostyki oraz zabiegów diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych; prowadzenia rehabilitacji leczniczej; stomatologii, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, badań diagnostycznych wykonywanych ambulatoryjnie takich jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, gastroskopia, kolonoskopia, USG oraz badań profilaktycznych i przeprowadzania szczepień.

Wszystkich Pacjentów umówionych w najbliższych dniach na wizyty prosimy o niestawianie się osobiście w naszej placówce. Pacjentów, którym pomoc w ww. zakresach będzie niezbędna, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, gdzie udzielona zostanie porada i ewentualnie wyznaczony będzie termin wizyty. Jednocześnie informujemy o możliwości otrzymania TELEPORADY, a także wystawienia e-zwolnienia i e-recepty.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej dla nas wszystkich sytuacji oraz zachowania wszelkich zalecanych środków ostrożności. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco w komunikatach na FB i naszej stronie internetowej.


[zamknij komunikat]

Start » Medycyna pracy » Badania lekarskie w ramach medycyny pracy

Badania lekarskie w ramach medycyny pracy

Badania lekarskie wchodzące w zakres medycyny pracy:

  • badania wstępne - są to badania przeznaczone dla osób przyjmowanych do pracy,
  • badania okresowe - badania dla osób zatrudnionych, którym upłynął okres ważności poprzednich badań lekarskich,
  • badania kontrolne pracowników - są to badania przeznaczone dla osób zatrudnionych, które wracają do pracy po chorobie lub zwolnieniu trwającym powyżej 30 dni,
  • badania kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami - wszystkie kategorie


finansowanie

  • Koronawirus
  • Lanoratorium
  • Alergia
  • Baner 1
vasculife Yasumi

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie