Start » Stomatologia

Stomatologia

65-547-69-92 510-082-433 stomatologia@ventriculus.pl

W 2009 r. w ramach Centrum uruchomiona została nowoczesna pracownia stomatologiczna.

Naszym nadrzędnym celem jest realizowanie usług najwyższej jakości, dlatego wypracowaliśmy szereg procedur, które mają za zadanie podnieść jakośc obsługi naszych pacjentów, których zdrowie i zadowolenie stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Cenimy czas i komfort każdego pacjenta, dlatego zapewniamy kompleksowe wykonanie diagnostyki i leczenia na miejscu w przychodni. Szczególną uwagę przykładamy do kompetencji naszego personelu, stałego podnoszenia kwalifikacji przez lekarzy stomatologów i indywidualnego podejścia do pacjenta.

Oferujemy usługi z zakresu wszystkich specjalizacji stomatologicznych: od profilaktyki, poprzez leczenie zachowawcze, po zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej i implantoprotetykę. Wykonujemy też wszelkiego rodzaju prace protetyczne.

Gabinety stomatologiczne działają w trybie komercyjnym, jak również w ramach kontraktu z NFZ w zakresie świadczeń ogólnostomatologicznych, protetyki oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.


stomatologiastomatologiastomatologia


finansowanie

  • okulista - korekta wad
  • Pulmunolog
  • Baner 1
Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie