Start » Praca

Praca


DOKUMENTY DO POBRANIA

Nazwa dokumentu Pobierz
Obowiązek informacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji
Oświadczenie do rekrutacji


ZATRUDNIMY ELEKTRORADIOLOGA

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz na pełen etat do pracy przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu diagnostyki obrazowej osobę, która ukończyła studia wyższe na kierunku lub w specjalności elektroradiologia i uzyskała co najmniej tytuł licencjata lub inżyniera lub osobę, która ukończyła szkołę policealną publiczną lub niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskała tytuł zawodowy technik elektroradiolog lub technik elektroradiologii lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik elektroradiolog. Wymagane dokumenty potwierdzające możliwości pracy w charakterze elektroradiologa, mile widziane doświadczenie w pracy w pracowniach diagnostyki obrazowej.

Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej w wieloprofilowej placówce medycznej (szpital, poradnie specjalistyczne, rehabilitacja lecznicza, badania profilaktyczne, własne laboratorium medyczne, własna diagnostyka obrazowa, własna pracownika badań endoskopowych), atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Równocześnie zapewniamy sposobność pracy w nowocześnie wyposażonych pracowniach diagnostyki obrazowej (tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, RTG, USG, mammografia, densytometria), we współpracy z doświadczonym personelem lekarskim, udzielającym świadczeń zarówno na rzecz pacjentów dorosłych, jak również dzieci i młodzieży.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 510 493 616 lub mailowy: sekretariat@ventriculus.pl celem umówienia spotkania.

ZATRUDNIMY PIELĘGNIARKI

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz na pełen etat pielęgniarkę do pracy przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych w trybie ambulatoryjnym. Wymagane aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, w szczególności w zakresie wykonywania szczepień ochronnych.

Oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej w wieloprofilowej placówce medycznej (szpital, poradnie specjalistyczne, rehabilitacja lecznicza, badania profilaktyczne, własne laboratorium medyczne, własna diagnostyka obrazowa – tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, RTG, USG, mammografia, densytometria, kolonoskopia i gastroskopia), atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Równocześnie zapewniamy sposobność pracy w nowocześnie wyposażonych gabinetach medycznych, we współpracy z doświadczonym personelem lekarskim, udzielającym świadczeń zarówno na rzecz pacjentów dorosłych, jak również dzieci i młodzieży.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 519 116 416 lub mailowy: sekretariat@ventriculus.pl celem umówienia spotkania.

PRACA DLA LEKARZY GASTROENTEROLOGÓW I ENDOSKOPISTÓW

Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 41 zatrudni od zaraz lekarza/lekarzy specjalistów w dziedzinie gastroenterologii oraz lekarzy specjalistów uprawnionych do wykonywania badań endoskopowych, w tym badań gastroskopii i kolonoskopii.

Lekarzom oferujemy pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej w wieloprofilowej placówce medycznej (szpital, poradnie specjalistyczne, pracownia badań endoskopowych, rehabilitacja lecznicza, badania profilaktyczne, własne laboratorium medyczne, własna diagnostyka obrazowa – tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, RTG, USG, mammografia, densytometria, kolonoskopia i gastroskopia), atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia oraz nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego.

W przypadku badań endoskopowych oferujemy możliwość korzystania z nowoczesnej pracowni endoskopii, wyposażonej w sprzęt i aparaturę najwyższej jakości lub też możliwość realizacji badań w warunkach szpitalnych. Świadczenia realizujemy w ramach umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia, Ministerstwem Zdrowia a także komercyjnie.

Możliwość korzystania z mieszkania służbowego usytuowanego na terenie placówki / Doskonała komunikacja samochodowa (S5) z kierunku Poznań oraz Wrocław.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +65 547 6990 lub mailowy: sekretariat@ventriculus.pl.

ZATRUDNIMY LEKARZY DERMATOLOGÓW!!!

W związku z dynamicznym rozwojem fimry, LCM Ventriculus Sp. z o.o. zatrudni lekarzy specjalistów lub lekarzy w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Praca w ramach świadczeń komercyjnych oraz kontraktu z NFZ. Zapewniamy: atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki wachlarz możliwości diagnostycznych pacjenta, pracę z doświadczonym personelem medycznym, wyskokiej jakości sprzęt, możliwość szkoleń, mieszkanie służbowe. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z sekretariatem drogą elektroniczną (sekretariat@ventriculus.pl) lub telefoniczną pod numerem 655292563.

PRACA NA PARKINGU 

Zatrudnimy pracowników porządkowych na parking przy Leszczyńskim Centrum Medycznym VENTRICULUS. Oczekiwania wobec kandydatów: kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu konktaktów, dyspozycyjność. Oferty prosimy składać w sekretariacie LCM Ventriculus (budynek A, II piętro).

PRACA DLA LEKARZY 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o. ul. Słowiańska 41 64-100 Leszno, poszukuje specjalistów z zakresu:
• neurologii
• ginekologii
• okulistyki
• gastroenterologii
• chirurgii naczyniowej
• urologii
• chorób wewnętrznych
• diabetologii
• medycyny rodzinnej
• dermatologii i wenerologii
• chirurgii szczękowo-twarzowej

Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szeroki wachlarz możliwości diagnostycznych pacjenta
• pracę z doświadczonym personelem medycznym
• wysokiej jakości sprzęt
• możliwość szkoleń
• mieszkanie służbowe

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z sekretariatem drogą mailową (sekretariat@ventriculus.pl), lub telefoniczną (655292563

PRACA DLA DIAGNOSTÓW LABORATORYJNYCH I TECHNIKÓW ANALITYKI MEDYCZNEJ:

Laboratorium Ventriculus zastrudni diagnostów laboratoryjnych i techników analityki medycznej. Więcej informacji pod numerem telefonu 65 529 78 22. Aplikacje można przesyłać na adres: beata.sl@ventriculus.pl

PRACA DLA OKULISTÓW:

Leszczyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. nawiąże współpracę z lekarzami okulistami, również w trakcie specjalizacji. Zapewniamy doskonałe warunki pracy i rozwoju, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym. Szczegółowe informacje w sekretaracie firmy.finansowanie

  • okulista - korekta wad
  • Pulmunolog
  • Baner 1
Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie