Start » Podstawowa Opieka Zdrowotna

Podstawowa Opieka Zdrowotna

65-547-69-99
65-520-65-75
501-951-619 rejestracja@ventriculus.pl

Podstawowa opieka zdrowotna (POZ, lekarz pierwszego kontaktu) - jest to nazwa zasadniczego elementu opieki zdrowotnej w Polsce.

Podstawowa Opieka Zdrowotna funkcjonująca w Leszczyńskim Centrum Medycznym Ventriculus ma na celu leczenie oraz profilaktykę chorób, rehabilitację, a także orzekanie o stanie zdrowia swoich pacjentów.

Jednocześnie zobowiązuje to do zapewnienia pacjentom świadczeń lekarzy rodzinnych, internisty, pediatry, a także zapewnienia opieki pielęgniarki środowiskowej, jak również położnej.

Aby stać się pełnoprawnym pacjentem naszej przychodni w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, należy wypełnić DEKLARACJĘ WYBORU LEKARZA RODZINNEGO, którą można pobrać TUTAJ lub można poprosić o wydanie dokumnentu w rejestracji. Informujemy, że mamy otwarte listy do lekarzy rodzinnych.

Aby dokonać wyboru pielęgniarki środowiskowej należy wypełnić deklarację, którą można pobrać TUTAJ.

Podobnie dokonuje się wyboru położnej, stosowny dokument jest do pobrania TUTAJ.

Po dokonaniu wyboru odpowiednią deklarację należy złożyć w rejestracji i już od tego momentu można korzystać z pakietu usług medycznych w ramach POZ.

Poradnie POZ czynne codziennie od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 - 18.00.

Pacjenci proszeni są o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod nr telefonu:
65 520 65 80  / 65 520 65 75
lub osobiście w budynku „B” na parterze.finansowanie

  • okulista - korekta wad
  • Pulmunolog
  • Baner 1
Strona używa plików cookie (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ZNAJDŹ LEKARZA

lekarz w lesznie